1 / 1
Developer za web stranici so WordPress
200 €
Цената не е фиксна
10.12.2021 15:15

Охрид / Охрид

Категорија:

Компјутери, Интернет, Телеком.

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

WordPress web developer so nad 7 godini i preku 150 web stranici iskustvo. Mozam za mnogu kratok period da ja izrabotam vasata web stranica ili web prodavnica. Kontaktirajte me da se dogovorime.
SEO, WP Speed Optimisation, Marketing Consultant, Google Services.

МК: (WordPress wеб девелопер со над 7 години и преку 150 wеб страници искуство. Можам за многу краток период да ја изработам васата wеб страница или wеб продавница. Контактирајте ме за да се договориме.)

Moeto portfolio mozete da go razgledate na linkot:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Zloy9Uuu0tnd-nFR25SMgR7nhgeJ7EaR7uhOdyMWkx4/edit?usp=drivesdk

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078408668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам