1 / 1
Lanec srebren 925. 200 grama ko nov
1 €
29.09.2020 10:37

Прилеп / Прилеп

Lanec 200 grama tezok so mnogo.ubava pletka debel moze zamena so telefon

Pisete samo na ovaj broj ili javetese :
076 748 992

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Сребрен накит / Ланчиња

Се продава од:

Kola
Потврден огласувач
076813709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам