1 / 2
Drven prozorec za vo banja bez kasa
500 МКД
Цената е фиксна
06.08.2022 19:24

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava samo prozorecot bez kasa

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071337977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам