1 / 7
Se prodava itno Mercedes B180
4.400 €
Цената е фиксна
28.08.2022 13:00

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Najdobrata familijarna kola.
Klimata raboti odlicno; novi letni gumi(od pred 3 meseci), novi zimski gumi (od minatata godina), so posebni bandazi; 6 brzini, tempomat, podesuvanje na sedista, elektrika na prozori, golem bagazen Potrosuvacka 5-5,5 litri na otvoreno.
Smeneto ulje pred 2 nedeli.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Сашо
Потврден огласувач
076/443-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам