1 / 1
Prodazba na huawei tablet
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2020 10:49

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam nov 10 incen tablet huawei, 2 god garancija, cena fiksba

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Petae
Потврден огласувач
070403946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам