1 / 4
Keramicka plotna
8.000 МКД
19.09.2020 14:23

Битола / Битола

Продавам Комбинирана керамичка плотна BEKO HILM64120S, 60cm, 4грејни зони: 2 електрични, 2 плин.
Купена е од Нептун, Редовна цена и е 12999 денари, користена е 2 години, ја продавам бидејќи не користам плин.
Цена 8000 денари.
Контакт 075207808

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075207808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам