1 / 8
NUK RACNA PUMPA ZA IZMOLZUVANJE
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2022 20:23

Шуто Оризари / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova neupotrebena racna pumpa za izmlzuvanje na mleko za bebe NUK ORGINAL dobiena na poklon kupena 3000 den so site delovi na neja

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Ekrem
Потврден огласувач
078985070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам