1 / 4
Се продава куќа
90.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2020 23:03

Штип / Штип

Број на соби:

7

Квадратура:

182 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

760 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2014

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Влатко Петров 1 (Лески бб)

Се продава куќа 182 м2 на локација помеѓу Сењак 4 и Баби 5. Два спрата, со два одвоени влеза. Првиот спрат е 40 м2. Целиот плац е 760 м2. Изградена 2014 год. Можна е замена за стан 40-50 м2, со доплата. Повеќе инфо на тел. +38971217741

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
38971217741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам