1 / 5
Kosacki Aebi 70
5 €
Цената не е фиксна
24.06.2022 18:35

Пехчево / Берово

Se prodavaat dve kosacki vo ispravna i odlicn sostojba, so fa bricki benzin motori vo odlicna sostojba. Poveke informacii na 071-381-741 VANCO.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

VLATKO
pehcevo
Потврден огласувач
075 375 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам