1 / 8
TWINS house- Se PRODAVA NIVA od 500m2 vo selo SIRICINO
23 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 13:14

Тетово / Тетово

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se PRODAVA Niva od 5000m2 na izlez od SIRICINO prema SHEMSHOVO.

Nivata e na samiot pat.

Pogodna e za izgradba na deloven objekt.

Voda ima ,a struja i dozvola za gradba po dogovor.

>>>>>> Cena : 23 evra za m2 <<<<<<
So moznost za dogovor.

Cist imoten list.

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам