1 / 2
Ram memorii za Laptop!
650 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 13:19

Ѓорче Петров / Скопје

Ram Memorii:

-DDR3L 4GB Laptop -650Den,
Dostapni- 50+
-DDR3L 8GB Laptop-1350den
Dostapni x8
-DDR4 8GB 2400MHz Laptop-1350den
Dostapni 8x
-DDR4 16GB 2400MHz Laptop-2650Den
Prodadeni

-Site se poedinecno provereni i se vo ispravna sostojba.
-Rabotime i na golemo cenata e druga, za info kontaktirajte ne.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

IT-2018
Потврден огласувач
(070360617-samo na Viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам