1 / 3
novi tastaturi i maus set weibo wb-550
599 МКД
13.06.2022 15:43

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

tastatura i maus za samo 599 den NOVI

prajcame po kargo niz cela mk
tel za kontakt 076-666-533

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

novi napojuvajna 220v na 12v 200w 16.7A

699 МКД

brener na plin

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам