Reno klio 1.9d alternator
2.500 МКД
Цената е фиксна
06.06.2022 17:10

Битола / Битола

Prodavam za Reno klio alternator 1.9d 2001god ispraven.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

B.t.
Потврден огласувач
075733534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам