1 / 8
Po dogovor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 17:21

Битола / Битола

Cisterna Prohrom koristena samo vo prehrambena industrija,4komorna ima pumpi za utovar i istovar na tecnosti,mozna e zamena za kola i so moja doplata za poveke info na tel

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

pece
Потврден огласувач
070309988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам