1 / 5
Prodavam Samson auro D1200.. 300 ev
300 €
Цената е фиксна
21.09.2020 12:06

Пробиштип

Aktiven Subwoofer 12ka, odlicen za pomali svirki ili za monitoring...


Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Dejvid
Drumisnica br1
Потврден огласувач
077567649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам