1 / 4
Opel Vectra C 2.2GTS
1.900 €
16.11.2021 12:56

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel vectra C 2.2GTS 2002 na bg tabli full oprema servisirana so nov akumulator novi gumi letni i zimski registrirana cela godina
075-504-403

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078366269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам