1 / 5
Машка зимска јакна
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2022 17:32

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Бордо црвена

Машка зимска јакна, големина XL.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

@@@
Потврден огласувач
071326985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам