1 / 5
Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар
По Договор
29.04.2022 19:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено купатило , кујна , тераса , WI-FI, фен , пегла .. . Локација - строг центар веднаш позади судот во Охрид .

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
070520760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам