1 / 8
Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар
По Договор
22.08.2022 11:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Се издаваат трокреветни студија комплетно опремени со сопствено купатило , кујна , тераса , WI-FI , фен , пегла ... Локација - строг центар - веднаш позади судот во Охрид.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
070520760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам