1 / 7
Mercedes Actros GIGASPACE euro 6 1845 za delovi
1 €
Цената не е фиксна
07.10.2020 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava Mercedes Actros Gigaspace, godina na proizvodstvo 2012, na delovi ili komplet, za po detalni informacii kontaktirajte ne.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

AIB GLOBAL LOGISTICS
Потврден огласувач
0038970222311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам