1 / 12
se prodava Citroen Xara Picasso
1.200 €
22.09.2020 18:11

Дојран / Гевгелија

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ima prostor za dogovor vo cenata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078424661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам