1 / 7
Pit bul
100 €
Цената е фиксна
22.09.2020 23:15

Росоман / Кавадарци

Se prodava tigresta zenka od extra roditeli.
Procistena od glisti.
Spremna za prevzimanje.
Roditelite se na slikite imate moznost da gi vidite i vo zivo.
100e

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Zarko veljkovik
Потврден огласувач
071239919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам