1 / 3
PRODAVAM FOTOAPARAT PENTAHS
2.500 МКД
12.08.2021 08:50

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Останато

PRODAVAM FOROAPARAT PENTAKS ISPRAVEN MALKU KORISTEN SO FIM TEL 070607057

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

///////
Потврден огласувач
070607057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам