1 / 1
Gamer laptop HP i3 so graficka gefofce 4GB
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 15:28

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Neotpakuvan laptop HP i3 so geforce graficka od 4GB

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
079337844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам