1 / 6
FRIZIDER
По Договор
22.12.2020 13:26

Охрид / Охрид

Се продава фризидер за одржување во исправна состојба
Димензии:
- висина 190
-ширина 157
-длабина 82

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Joco
Потврден огласувач
075249979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам