SE BARA DOSTAVUVAC
750 МКД
30.09.2020 23:05

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

POTREBEN E DOSTAVUVAC SO SOPSTVENO VOZILO.REON SAMO KISELA VODA I 11 OKTOMVRI.RAB VREME OD 2.30 DO 22 CASOT.PISETE NA WIBER NA 075469991

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Gordan
Потврден огласувач
075469991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам