Хигиеничари/ки
По Договор
24.09.2020 09:53

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Агенција за одржување на хигиена Клинер Дооел - Скопје, има потреба од 2 хигиеничар/ки со предходно работно искуство за одржување на хигиена во станбени, деловни објекти и приватни компании. Контакт телефон : 078/222-332.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

CLEANER
Потврден огласувач
078222332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам