1 / 1
Tianke
350 €
24.09.2020 10:50

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Jonway iatlia

Километри:

10000

Ispraven pominata reg

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ivanco
Потврден огласувач
071379527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам