1 / 12
Luksuzen nov opremen stan vo Struga do plaza
92.000 €
01.10.2020 07:12

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

121 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Struga

Се продава луксузен, наместен стан од 121 квадратни метра во Струга, во енергетски ефикасен објект со термоизолирана фасада, до самото езеро. Одлична локација, 5 минути пешки до центар. Станот е нов, изграден во 2019 година со најмодерни и квалитетни матерјали. Прозорци и балконски врати Саламандер со 4 сезонско стакло - намалува потрошувачка на енергија низ цела година. Три спални, две купатила, две претсобја, шпаиз, кујна, дневна и два големи балкони. Греенје со инвертер клима А+++. Парно и подно греенје наместено, не уклучено. Можност топленје на дрва - има приклучок на оџак. Видеофон, два лифта. Објектот е обезбеден со внатрешни и надворешни камери, рампи за приватен, бесплатен и обезбеден паркинг, има можност и за паркинг во подрум на зградата. Чист имотен лист. Преубав поглед на езеро и планина. Југозапад.

Shitet apartament luksoz, i mobiluar prej 121 metra katrorë në Strugë, në një ndërtesë me efiçiencë të energjisë me fasadë të izoluar termikisht, pranë liqenit. Lokacion i shkëlqyeshëm, 5 minuta më këmbë në qendër. Apartamenti eshte i ri, i ndertuar ne 2019 me materialet me moderne dhe me cilesore. Dritare dhe dyer ballkoni Salamander me xham 4 sezoni - zvogëlon konsumin e energjisë gjatë gjithë vitit. Tre dhoma gjumi, dy banjo, dy salla, qilar, kuzhinë, dhomë të gjallë dhe dy ballkone të mëdha. Ngrohja me kondicioner inverter A +++. Ngrohja dhe ngrohja e dyshemesë, jo e ndezur. Ndërtesa është e pajisur me kamera të brendshme dhe të jashtme, rampa për parkim privat, falas dhe të sigurt, ekziston mundësia për parkim në bodrumin e ndërtesës. Pamje e bukur e liqenit dhe malit. Jugperëndim

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kontakt samo Viber ili email
Struga
Потврден огласувач
070802199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам