1 / 8
S prodavaat vrati
500 МКД
Цената не е фиксна
07.11.2022 12:02

Куманово / Куманово

Se prodavaat sobni vrati , 5 so staklo drveni ,8 bez staklo drveni.3 so kasa.Site se različni dimenziji. Ima 82.5 x 2m
Ima 72.5 x 2m. Cena so kasa e 1000 den

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Iso
Потврден огласувач
070813428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам