1 / 11
PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar
120.000 €
20.06.2022 00:48

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

225 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

2002

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

29ti Noemvri

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - DJELJAN KOMERC.
-Povrsina na kukata 250m²;
-Dvorna povrsina 225m²;
-Dukan 13m²;
-5 sobi, 2wc;
-podrum + 2 sprata, + golem balkon;
-Godina na gradba 2002;
-Mnogu mirno mesto za ziveenje;
-Samo 500m oddalecenost od carsija;
-Cist imoten list;
-Moze da se pogledne vo sekoe vreme;
KONTAKT 071/377-921

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам