1 / 3
Tastatura za hp dv7 6000
800 МКД
03.06.2022 20:10

Битола / Битола

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Polovna tastatura za hp dv7-6000 vo odlicna sostojba kako nova, bez nikakvi znaci na koristenje. Cena 800 denari.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075 355 583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам