1 / 12
Drzac za velosipedi
3.000 МКД
Цената е фиксна
08.09.2021 11:08

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Univerzalen drzac za transportiranje na velosipedi .

Moznost za transportiranje na 3 velisipedi .

Nosivost do 60kg

Ovoj drzac e dizajniran da se instalira brzo i bez alatki.

Patentiran dizajn so stranicni lenti za zgolemena stranicna stabilnost moze da odgovara na sedani, hechbeci, minibusi i SUV.

Cena 3000 den

Broj za kontakt 076375493
078216993

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Sale
Потврден огласувач
076375493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам