1 / 8
SE PRODAVA KUQA LEGALIZIRANA 2 SPRATA
1 €
06.10.2021 16:19

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

475 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

ILJO LAZARESKI BR.72

KUKATA E KOMPLETIRANA VNATRE I PLUS DRUG OBJEKT SO POVRSINA OD 70 KVADRATI GARAZA ,PREDSOBJE I SOBA ZA MAGACIN ILI DRUGA NAMENA.
1 SPRAT IMA SALON , KUJNA ,BANJA,HODNIK I 1 SOBA
2 SPRAT IMA 3 SOBI SPALNI , BANJA I HODNIK

PLACOT E KOMPLET 475 KVADRATI ZAGRADEN OD SITE STRANI SO BETONSKO COKLE I ZELEZNA PANEL OGRADA I DVE ZELEZNI PORTI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

naim
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам