1 / 2
STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO
1 €
07.01.2021 20:09

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bulevar Osloboduvanje

SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA KICEVO NA BULEVARD.

STANOT E 100 m2 + podrum 12m2, parking mesto, i 40m2 dopolnitelno mesto, za poveke informacii 078274417

SHITET BANESE NE QENDER PREJ 100 m2 + 51m2 PER MA SHUM INFO 078274417

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

X
Потврден огласувач
078274417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам