1 / 4
Mini desktop kompjuter koristen vo kancelarija
80 €
Цената не е фиксна
24.10.2020 12:36

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Atom

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava kompijuterot komplet so klasicen maus I tastatura za 70 eur
HDMI
WI FI
VGA
SD
6 USB
WIN 10 ACTIVATED
OFFICE
Microsoft team

Kontakt BOBI 078-500-006

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Menka
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам