1 / 6
Dva tableta Nextbook ili menuvam za dobar telefon
2.500 МКД
3.000 МКД
05.07.2022 11:15

Тетово / Тетово

Марка:

Nexbook

Големина на екранот:

8" инчи

Prodavam dva tableta 8" Nextbook
Tabletot e dobar za sve.
Edniot e cellosno ispraven 2500 denari, drugiot taçot ne mu raboti 1000 denari. Dvete za 3000 denari.
Može zamena so Samsung M,A,S,F,serija, Xiaomi, Motorola, iphone ili nekoj drug so moja doplata, ili so laptop.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

xxxx
Потврден огласувач
077428735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам