1 / 2
PLASTICNI GAJBI - ПЛАСТИЧНИ ГАЈБИ
По Договор
12.11.2022 19:24

Росоман / Кавадарци

Се продаваат одлично сочувани 130 парчиња пластични гајби од 12кг.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 070/342-938
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 070/342-938
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 070/342-938

Категорија: Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075398737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам