1 / 2
Formatiranje na laptop i desktop kompjuteri
1 МКД
26.09.2020 12:41

Аеродром / Скопје

Preinstalacija na win 7 i 10, MS Office i site potrebni drajveri i programi.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Tale
Потврден огласувач
070 286 626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам