LOZJE NIVA
1 €
29.12.2021 11:13

Неготино / Неготино

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje kratosija/smederevka vo atarot na selo Krivolak
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076470229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам