1 / 1
Trek xl
320 €
Цената не е фиксна
21.02.2023 09:32

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Golemina na ram 21 XL
Gumi 26
Standard oprema
Moze zamena so moja doplata

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

opel
Потврден огласувач
070214608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам