1 / 4
dupla cerada za motor
600 МКД
24.11.2021 20:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Adly

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1987

Модел:

bbb

Километри:

10000

dupla cerada za motor
cena 700 denari
inf 075 298 842

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075 298 842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам