1 / 6
Saksii za odgleduvanje jagodi / Саксии за јагоди
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 14:03

Чучер Сандево / Скопје

Saksiite se koristeni 2 god., se prodavaat po povolna cena, mozna e i zamena, dajte ponuda.
Telefonski broj: 071 313 326

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071 313 326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам