Baram zena za nega na postara zena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.10.2020 13:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram zena za nega na i pomos vo domakinstvoto.
Plata po dogovor.
Barajte me na viber

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
075482372
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам