1 / 2
ADIDAS Crazy Explosive - Original !!!
990 МКД
14.08.2022 19:59

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Бела

*************** P R O D A D E N I ***************
Se prodavaat original patiki ADIDAS Crazy Explosive so golemina br. 47 (30,5cm).Patikite se odlicno socuvani, doneseni od stranstvo.

Cena .......... 990 den

Tel.077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

REEBOK original patiki !!!

1000 МКД

ADIDAS BARRACK PREMIER - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам