Продажба на 6 плаца од 500м2
1 €
04.02.2023 14:12

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 во место викано Коњски дупки со асфалтен пат , канализација , струја , вода обезбедени
Постои можност за купување на цела парцела со договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам