1 / 3
Sanduci dadanblat
2.500 МКД
13.05.2022 20:02

Делчево / Делчево

Prodavam sandyci dadanblat so 10 ramki za pceli
Novi se naodat vo delcevo
Cena po dogovor
Vlatko 071384343

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
+389 77881232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам