1 / 8
Se prodavaat patiki za fudbal i kopacki
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.12.2020 12:18

Охрид / Охрид

1. Football
2. Ace tango 17.2 IN J size 38 2/3 US 6 UK 5 1/2
3. Predator tango 18.4 IN size 40 US 7 UK 6 1/2
4. X 15.3 IN J size 38 2/3 US 6 UK 5 1/2
5. Messi 16.4 IN J size 37 1/3 US 5 UK 4 1/2
6. X 16.2 FG Leather size 40 US 7 UK 6 1/2
7. UMXF161303 IC JNR size 37 US 5Y UK 4.5
8. Messi 15.4 IN J size 36 2/3 US 5.5 UK 6
9. Messi 16.4 IN size 42 US 8 1/2 UK
Cena po dogovor

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Облека

Се продава од:

Villa Klia
Потврден огласувач
078302828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам