1 / 12
BMW 320 d. 177 ks. 2009 god
6.500 €
08.06.2022 07:04

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320 d. 177 ks. 2009 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana I registrirana so zelena karta.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам