1 / 12
APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ
По Договор
09.09.2022 14:17

Охрид / Охрид

Квадратура:

18 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Iznajmuvam apartman za kratok prestoj kaj vo centar (kaj gimnazijata).
-zasebno kupatlo
-TV
-internet
-parking
-frižiderce minibar

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

rade
Потврден огласувач
071599225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам